TOVAR V AKCII

naša cena 4,80 EUR
skladom
naša cena 4,80 EUR
skladom

Úvod » Tvár a telo » Aqua Natura

Tvár a telo / Aqua Natura

 

 Je čas na hydratáciu!

V každom veku a ročnom období má priaznivé účinky na našu pokožku – údržiava krásu a spomaľuje starnutie!
Pokožka je sužovaná škodlivými vplyvmi zimy, slnka, znečistenia prostredia a stresu v každom ročnom období. S cieľom udržať ju čistú a krásnu, mali by sme sa o ňu dobre starať – mala by byť dobre hydratovaná po celý deň – každý deň, hodinu, minútu. Čas letí a mali by sme začať so starostlivosťou hneď teraz.

Príjem dostatočného množstva vody v kombinácii s používaním hydratačnej kozmetiky je našou stálou ochranou pred predčasným starnutím pokožky a príležitosťou vychutnávať si našu prirodzenú krásu v celej svojej kráse!
Naše laboratóriá vyvinuli kozmetický rad AQUA NATURA, ktorý vám ponúka moderné riešenie pre perfektne hydratovanú pleť! Tajomstvo spočíva v kombinácii rastlinných extraktov, prírodnej uhorkovej vody a prírodného extraktu z uhorky a melónu, ktoré udržiavajú vlhkosť a výsledkom je vysoko hydratovaná pokožka s anti-age efektom.
Legendy o unikátnej sviežosti uhorky a melónu môžeme nájsť v rôznych obdobiach dejín a kultúrach, hlavne v Indii, ktorá je domovom tejto zázračnej rastlíny (uhorky), ale taktiež v Egypte. Od staroveku sú známe príbehy o vlastnostiach týchto rastlín, ako aj o ich schopnosti akumlovať vlhkosť a veľkoryso odovzdať ľuďom.


Vlastnosti uhorky silno regenerovať a udržiavať vlhkosť v pokožke, v kombinácii s vlastnosťami melónu – vyživovať a omladzovať, zaručujú tejto nenahraditeľnej kombinácii byť hitom medzi novými SPA produktami pre modernú ženu.

Kozmetické vlastnosti týchto dvoch rastlín sú zosilnené pridaním prírodnej uhorkovej vody, ktorá má intenzívne upokojujúce a protizápalové účinky a výsledok je viac než uspokojivý – tónovaná, omladená a upokojená pleť!

Predstavujeme novú generáciu produktov s hydratačným účinkom!


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 4,35 EUR

skladom


 

naša cena 4,90 EUR

skladom


 

naša cena 7,60 EUR

skladom


 

naša cena 4,90 EUR

skladom


 

naša cena 4,35 EUR

skladom


 

naša cena 5,60 EUR

skladom

KONTAKTY

Moja firma

Adresa: Ulica veľká 156

PSČ: 811 01 Bratislava

Email: email@email.com

Telefón: +421 1111 222

NWJhNTk