TOVAR V AKCII

naša cena 4,80 EUR
skladom
naša cena 4,80 EUR
skladom

Úvod » Tvár a telo » ROSA DAMASCENA

Tvár a telo / ROSA DAMASCENA

Omladzujúca Anti-Age kozmetická rada ROSA DAMASCENA
s potvrdenou efektívnou vysoko kvalitnou bio ružovou vodou a prírodným ružovým olejom Ruža je symbolom uctievania krásy. Bulharské ľudové umenie zachytáva najvzácnejšiu pravdu o svete; odveké výtvory ľudového estetického cítenia inšpirované harmóniou a dokonalosťou prírody, jeho farbami, zvukmi a náladami. Kvety ruže sú prepletané na výšivkách, opakujú sa na šatách a ornamentoch, objavujú sa v legendách, hudbe i tanci; je to merítko pre večnú krásu. Preto ľudia, ktorí pestujú ruže sú poctení festivalom krásy tejto kvetiny, ktorá sa rodí pre život, aby vytvárala náladu a poéziu našich dní.

Najlepší ružový olej podľa podnebia a druhov rastlín pochádza zo "srdca" Bulharska – s Ružového údolia. Je známe na celom svete a má hodnotu zlata! Ružový olej vyhladzuje pokožku, stimuluje regeneráciu buniek, má antibakteriálny účinok a unikátne vlastnosti. Používa sa taktiež v aromoterapii - odstraňuje melanchóliu, pôsobí stimulujúco na zmysly, zvyšuje sebavedomie a dokonca aj libido, odkiaľ pravdepodobne pochádza ďalšie meno pre ružu – "kvetina lásky"

Inšpirovali sme sa, a vytvorili sme kozmetická radu, založenú na najkvalitnejšom bulharskom oleji a bio ružovaj vode z rosa damascena – uznávanej po celom svete a používanej medzinárodnými značkami parfémov a kozmetiky.EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 8,65 EUR

skladom


 

naša cena 6,50 EUR

skladom


 

naša cena 7,00 EUR

skladom


 

naša cena 5,40 EUR

skladom


 

naša cena 4,50 EUR

skladom


 

naša cena 9,00 EUR

skladom


 

naša cena 3,70 EUR

skladom


 

naša cena 1,50 EUR

skladom

KONTAKTY

Moja firma

Adresa: Ulica veľká 156

PSČ: 811 01 Bratislava

Email: email@email.com

Telefón: +421 1111 222

MWQyNz